Ułatwienia dostępu

Słodki Dzień Dziecka z Fundacją

Trwają zapisy na Trzeci Dzień Dziecka w naszym województwie. 

Tym razem spotykamy się 8 czerwca, w Szczecinie. 

Czeka nas moc atrakcji:

Szkoła dla Psów Argo Dog Rafał Hamerlik.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063597398173

Widzieliście film z Robertem Redfordem "Zaklinacz koni"? . Tu mamy wersję zaklinacza psów. Rafał o psach wie wszystko i potrafi z nimi zrobić wszystko i to w taki sposób, aby pies sam garnął się do pracy. Pracuje według Jìrì Ščučka SYSTEM. Nie tylko doskonale zna się na psach, ale też jest świetnym nauczycielem dla ludzi- nikt tak jak Trener nie umie przekazać wiedzy i uczyć psich pasjonatów, jak pracować z ich czworonogami. 


DiabDogs - a w zespole dr hab Małgorzata Sulik, trener psów oraz hodowca, która wraz z dr Jolanta Wittek-Pakulo, internistą i diabetologiem, wspólnie zajmują się szkoleniem psów asystujących dla osób z cukrzycą. 

[https://www.mojacukrzyca.org/?a=text&id=2575](https://www.mojacukrzyca.org/?a=text&id=2575) 


Poradnia Dietetyczna ISKRA ZDROWIA- Magdalena Iskra. Z ogromną pasją, profesjonalizmem i sercem układa diety dla małych i dużych, dla tych co mogą jeść wszystko i dla tych co muszą pewne produkty wykluczyć, dla aktywnych sportowców i dla tych co lubią leniwe spacerki. Nie boi się także tematów związanych z cukrzycą. A wszystko pyszne i łatwe do przygotowania. Magda przychodzi do nas na piknik nieodpłatnie. Będzie dokonywać analizy masy ciała, Będzie służyć dobrą rada w zakresie przygotowywania pysznych dań dla niejadków. Nie obce są jej tematy związane z dietą bezglutenową. 

https://www.facebook.com/iskrazdrowia


TupTanie : jeśli ktoś lubi aktywnie spędzać czas wolny z rodziną, wędrować przez świat na świeżym powietrzu przez pola, łąki, lasy, niezależnie od pory roku to trafił w 10! A na pikniku pani Agata z TupTanie zajmie się naszymi słodziakami, które pod jej czujnym okiem... a nie zdradzę co dla nas przygotowała ;) niech będzie niespodzianka ! :) 

[https://www.facebook.com/tanietuptanie](https://www.facebook.com/tanietuptanie)


Dominik Bartoszewicz z piłką nożną umie zrobić dosłownie wszystko. Pan Dominik zajmuje się profesjonalnie Football Freestylem, czyli sztuką wykonywania trików piłkarskich. Na pikniku da pokaz swoich umiejętności a potem zachęci do nauki różnych trików dzieci , młodzież a kto wie czy nie dorosłych :) 

[https://domifreestyle.wixsite.com/website](https://domifreestyle.wixsite.com/website)


Pierwszej pomocy będą nas uczyć profesjonalni szkoleniowcy z firmy DASMED. 

[https://dasmedacademy.pl/](https://dasmedacademy.pl/)


Piękne zdjęcia z pikniku wykona Klaudia Nadarzyńska Fotografia 

[https://www.facebook.com/klaudianadarzynskafotografia](https://www.facebook.com/klaudianadarzynskafotografia)


Imprezę poprowadzi i zajmie się nagłośnieniem DJ Grzegorz Małecki


link do zapisów:

https://foundationforchildrenwithdiabetes.my.site.com/s/?tabset-74f0e=1


ZAPRASZAMY :)

Fundacja Dla Dzieci z Cukrzycą

Najczęściej czytane

Udostępnij